Верстати холодне кування металу та їх переваги

Ковані вироби мають неперевершений вигляд та заворожують своєю красою. Багато будівель прикрашають витонченими металевими завитками. Незважаючи на появу нових матеріалів та технологічних новинок, все одно залишаються популярними ковані металеві вироби.

Багато майстрів полюбляють поєднувати різні матеріали та створювати справжні витвори мистецтва. Виділяють два основних методи кування металевих виробів: гаряче та холодне. Метод холодного кування є більш доступним, оскільки не потребує спеціальних умов, тоді як гарячим куванням ви не зможете зайнятися в домашній обстановці.

За допомогою холодного кування виготовляють такі елементи:

• елементи фасаду, зокрема поручні для сходів;
• меблі – столи, ліжка;
• декор для дому;
• паркани та огорожі.

Базовою відмінністю цього методу від гарячого кування є те, що матеріал не потрібно нагрівати перед роботою, тому процес роботи є набагато економнішим. У разі якщо необхідно виготовити багато однотипних елементів, для цього ви зможете скористатися трафаретом. Якщо ви початківець, тоді варто розпочинати роботу над простими елементами, і поступово ви обов'язково здобудете необхідний досвід та зможете виготовляти надскладні елементи.

Вартість устаткування для холодного кування є набагато нижчою порівняно із устаткуванням для гарячого, оскільки вам не потрібні дороговартісні та енергозатратні ковальські печі та пневматичні молоти.

Верстати для холодного кування дозволяють за допомогою механічних зусиль зігнути метал у необхідну нам форму. Механічні зусилля можуть бути здійснені як вручну, так і з використанням електродвигуна.

Більшість устаткування для холодного кування, складається із кількох верстатів, а саме:

• гнутик – використовують для гнуття під певним кутом;
• хвиля – можна отримати хвилеподібну форму;
• равлик – використовують для закручення дроту.

Устаткування для холодного кування дозволяє створити надзвичайно красиві та унікальні вироби. Ви зможете організувати виробництво безпосередньо у домашніх умовах. Таке обладнання є надійним та високоефективним.

Верстати холодне кування металу ви можете придбати у нас за оптимальною ціною. ФОП «Дворецький» здійснює як оптовий, так і роздрібний продаж. Доставка – зручними для вас транспортними компаніями. Спосіб оплати визначається індивідуально з кожним клієнтом. Ми приймаємо замовлення з усієї території України. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення!