Про компанію

Різноманітні ковані декоративні вироби з давніх-давен прикрашають будівлі, офіси, вулиці міст. Зокрема, ковані лавочки, ворота або огорожі, перила та інші предмети інтер'єру. Дані вироби набули надзвичайної популярності завдяки високому рівню міцності та привабливому зовнішньому вигляду. Саме, тому вони завжди будуть популярними та затребуваними. У разі, якщо ви плануєте займатися виробництвом кованих виробів - у якості ведення бізнесу або ж для власних потреб - вам знадобиться відповідне обладання. Наша компанія пропонує вашій увазі ручне устаткування для холодного кування.

З допомогою даного устаткування ви зможете створити унікальні вироби з металу, які будуть надзвичайно красивими. Для виробництва не потрібні великі приміщення, тому ви зможете організувати виробничий процес навіть у невеличкому приміщенні. Для того, щоб готові вироби мали привабливий зовнішній вигляд потрібним є також зварювальне устаткування та фарба для покриття готових виробів.

Ви будете приємно здивовані, тим що для створення унікальних кованих виробів не потрібні спеціальні навички, ви з легкістю опануєте це ремесло. Устаткування є надійним та високопродуктивним.

Основне, що потрібне для виготовлення кованих виробів - це багата уява, оскільки ви зможете втілити у реальність навіть найсміливіші ваші мрії. Тим самим попит на вашу продукцію буде завжди зростаючим.

Устаткування є ідеальним для початківців-підприємців - ви отримаєте красиві ковані вироби, які гарантовано матимуть попит, тим самим витрати швидко перетворяться у прибутки. Також обладнання є потрібним для підприємств, котрі займаються будівництвом, оскільки набагато вигідніше мати невеличке виробництво, ніж постійно замовляти готові вироби. Для професійних ковалів, які здійснюють гаряче кування - робота без нагріву металу дозволить значно зменшити вартість виготовлених виробів.

Також наша компанія ФОП «Дворецький» реалізує трубовигиначі електричні, профілезгиначі та інші устаткування для металевих виробів.

Завітайте в наш "Каталог товарів" та обирайте обладання, яке підійде саме вам!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Холодне кування верстат – поповнення у каталозі!
25 квітня 2019 в 08:34

Майже всі ковані вироби мають надзвичайно красивий вигляд, хоча з кожним роком з'являється дедалі більше нових матеріалів. Холодне кування верстат є доступнішим та вигіднішим порівняно з гарячим, адже ви зможете виготовити…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create